Tisk fondánový list dle foto filmový negativ

Novinka
Neohodnoceno
100 Kč 135 Kč od 100 Kč
24 hodin 24 hodin Zvolte variantu
Velikost
Druh papíru
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.7.2024 18.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Tisk jedlého obrázku na zakázku vzhled filmový negativ podle Vámi zaslaných fotografií. Fotografie / obrázky upravíme a vložíme do okének negativu. 

Obrázek je hotový do 1 pracovního dne.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme Vám do 24 hodin vytištění obrázku podle Vámi zaslaných fotografií nebo obrázků.
Možnost vložit až 12 obrázků. Délka jednotlivých pásů 25,8 cm, výška 6,7 cm.
Potěšte své blízké originálním dortem s fotografií jejich nejbližších.
Po ukončení objednávky Vám přijde potvrzovací e-mail. NA TENTO E-MAIL PROSÍME ZAŠLETE JEDNOTLIVÉ FOTOGRAFIE / OBRÁZKY VE FORMÁTU .JPG.

Po ukončení objednávky Vám přijde potvrzovací e-mail. Předlohu pro tisk zašlete na email: obchudekeninka@gmail.com. Čím je předloha kvalitnější, tím lepší bude výsledný obrázek. Prosíme o zaslání ideálně ve formátu .jpg nebo .png
V případě objednávky kulatého formátu Vám rádi zdarma vyhotovíme kulatý výřez a odešleme ke schválení.

Složení jedlý papír: bramborový škrob, voda, rostlinný olej, potravinářská barviva
Výrobek splňuje hygienické požadavky EU.

Složení fondánový list: modifikované škroby: E1422, E1412, cukr, maltodextrin, glukóza, voda, rostlinný olej (kokos), glicerin E422, zahušťovadlo E460i, xantanová guma E415, arabská guma E414, emulgátor E435, aroma vanilka, barvivo E171, potravinářská barviva

Zákazník nese veškerou odpovědnost za dodržování a ochranu autorských, licenčních či obdobných práv třetích osob. Zákazník prohlašuje zejména, že do objednávky umístí pouze data, texty, obrázky, fonty či jiný materiál, ke kterým má právo užívání buď sám, nebo má k jejich užití souhlas jejich autora či oprávněného vlastníka. V případě, že by se kdykoliv ukázalo toto prohlášení zákazníka jako nepravdivé, je zákazník povinen uhradit firmě Obchůdek Eninka veškerou škodu, která nepravdivostí tohoto prohlášení Obchůdku Eninka vznikla. Škodou se ve smyslu tohoto ujednání rozumí zejména jakékoliv sankce uložené na základě rozhodnutí orgánů státní správy, soudů či úřadů ale rovněž i veškeré náklady Obchůdku Eninka spojené s obranou proti těmto rozhodnutím, včetně nákladů spojených s právním zastoupením, úhradou soudních či správních poplatků, nákladů na vyhotovení znaleckých posudků, apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jedlý papír tisk
Záruka: 1 rok